Hotel

Hotel Piast powstał w 1897 roku, znany był niegdyś jako hotel "U Franciszkanów". Jest jednym z najbardziej reprezentacyjnych hoteli w Słupsku. Przez lata działalności, począwszy od XIX wieku gościł wiele znanych osobistości ze świata polityki, nauki i sztuki.

W restauracji
stanowiącej integralną część obiektu nagrywane były sceny do kilku filmów. O przedwojennej historii hotelu wspominał w książce "Czas kobiet"  znany niemiecki historyk i pisarz Christan Graf von Krockow. W latach 90-tych XX wieku został gruntownie odnowiony.


Stylowo zachowany wystrój wnętrz
i przepiękne otoczenie nadają temu miejscu niepowtarzalny klimat, sprawiają, iż w doskonały sposób można tu połączyć pracę z odpoczynkiem. Położenie hotelu w samym centrum i części zabytkowej miasta, 18 km od morza i 135 km od Gdańska. Walory środowiska przyrodniczego, setki malowniczo położonych jezior, piękne lasy, czyste powietrze, zdrowy klimat, zapewniają komfort wypoczynku i relaksu na wybrzeżu słupskim. Zaledwie o kilkanaście minut drogi znajduje się wybrzeże Morza Bałtyckiego z pięknymi piaszczystymi plażami.

Polityka prywatności
INFOCITY